ZAPRASZAM :)

niedziela, 6 lutego 2011

127. LALKI ŚWIATA

Po raz kolejny w czytelni Filii nr 6 Książnicy Podlaskiej przy ulicy Piastowskiej 11 w Białymstoku można oglądać przepiękną wystawę -tym razem pod tytułem: "Lalki świata - Rewia lalek po raz drugi". 

Wystawa robi ogromne wrażenie !!! Oto mała fotorelacja (niestety zdjęcia z komórki - troszkę gorszej jakości):
 


Cała relacja dostępna tu:

Czytelnia Filii nr 6 Książnicy Podlaskiej jest niezwykłym miejscem, do którego wraca się z przyjemnością. Przyciągają nie tylko książki ale również wystawy i przemiła obsługa ... niestety nie każdemu to się podoba.... pracownicy mówią, iż kierownictwo chce zamknąć czytelnie.... powiększyć jej kosztem bibliotekę.... wstawić do niej regały z książkami....

Mam cichą nadzieję, że decyzja ta nie jest ostateczna i ulegnie zmianie!!!
Łatwo jest niszczyć...., trudniej budować .... 

6 komentarzy:

milenka pisze...

Piękne lalki!! :) Trzymam kciuki za utrzymanie czytelni :)

Renata pisze...

Byłam na obu wystawach,tzn.tej z lalkami i tej hafcikowej,pomimo,ze mieszkam w dość odległej dzielnicy(na Antoniuku).Byłam zachwycona:pomyslami,różnorodnością eksponatów,a przede wszystkim kompetencją i uprzejmością pań,które służyły dodatkowymi informacjami ,podsuwały różne wydawnictwa .Protestuję przeciwko jawnemu szykanowaniu ich przez zwierzchność.To skandal!

Anonimowy pisze...

Cudowna wystawa lalek! Daje tyle radości! Oby wiecej takich wystaw. Poprzednia z haftami również była zachwycajaca. Pełne uznanie dla Pań Bibliotekarek za starania zwiazane ze zorganizowaniem takich wystaw, oraz za ogromną wiedzę którą się dzielą przy okazji każdej wystawy z widzami! To cudowne żesą ludzie którym się chce coś zrobić.
Teresa

Agnes pisze...

Cudne te laleczki :) Zawsze lubiłam lalki i miło jest popatrzeć na takie cuda :)
Trzymam kciuki żeby galerii nie zamykano, mało jest takich miejsc i była by wielka strata.

Pozdrawiam :)
Tin-Tin

Haftowane prezenty pisze...

No koleżanko. Koleżanka coś się opuszcza na swoim blogu :) Żebyś miała o czym pisać zapraszam Cię do zabawy - moje małe sekrety.
Więcej info na moim blogu.

Pzdr
Michalina

Myśli krzyżykiem pisane pisze...

Ewuniu, gdzie Ty się podziewasz?
pozdrawiam słonecznie i napisz, pokaż coś nowego, odezwij się !!

NA SKRÓTY